Marcin Kwiatkowski – Psycholog Sportu

Marcin Kwiatkowski będzie pracował z zawodnikami Players Camp! Psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej w Gdyni.

Marcin Kwiatkowski będzie pracował z zawodnikami Players Camp! Psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej w Gdyni. Właściciel firmy SPORT AND MINDS specjalizującej się w diagnozie, monitoringu i treningu psychomotorycznym. Współpracuje ze sportowcami w zakresie treningu mentalnego – gry zespołowe, sporty walki, lekkoatletyka, tenis, szermierka, pływanie, golf i in. Opracował normy klasyfikacyjne czasów reakcji dla grupy sportowców- nagroda roku Sportu Wyczynowego.

Realizował badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu Piłkarski Diament emitowanego na antenie Canal+ Sport w 2014 roku i jego aktualnej edycji w TVP Sport. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu psychologii sportu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Uniwersytetu Gdańskiego, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

W ramach projektu Silna i Odporna Kadra Olimpijska Londyn 2012 współpracował z polskimi olimpijczykami w zakresie diagnozy i treningu psychologicznego, a w ramach programu OLIMPIJCZYK z polskimi paraolimpijczykami  w przygotowaniu do Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro 2016.

Więcej informacji na www.sportandminds.pl