camp

Players Camp X Kacpa LATO 2023 - III runda

Ostatni wakacyjny Players Camp x Kacpa w 2023 roku! To Twoja szansa na mega wejście w nowy sezon.

2022/2023

Informacje Podstawowe:

Data:

30 lipca - 5 sierpnia 2023

Miejsce:

Przywidz

Cena:

2190

2190

opis campu:

Czekają na Was 3 treningi dziennie plus legendarne team time wieczorami. Dostarczymy Wam również porcję solidnej wiedzy, która uzupełni Wasz koszykarski warsztat. Zadbamy o Waszą dyspozycję dzięki specjalnie przygotowanej diecie, warsztatom zdrowego żywienia, regularnemu rolowaniu, a także porannej jodze. Weźmiecie też udział w warsztatach scetchnotingu oraz profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Przykładowy dzień:

7:15

Rzutówka / Joga

8:30

Śniadanie

9:30

Warsztaty

10:45

Rolowanie / Trening

13:30

Obiad

15:30

Trening / Rolowanie

18:30

Kolacja

19:30

Team time / Małe gry

sztab trenerski:

Kacper Lachowicz

Trener Główny

Michael Łydkowski

Trener Główny

Igor Półtorak

Trener

Karol Nowicki

Trener

Kamil Leśniewski

Organizator / Trener

Opis Bazy

Treningi odbywać się będą w 3 sektorowej hali, która została oddana do użytku we wrześniu 2016 roku. Hala jest do naszej wyłącznej dyspozycji, więc będziemy mieli mnóstwo czasu, aby pracować nad Twoimi umiejętnościami. Nocujemy w szkole połączonej z ARENĄ Przywidz, w klasach sześcioosobowych z łóżkami.

Najczęstsze pytania

Jak mogę się zgłosić?

Napisz do nas w formularzu kontaktowym. Podaj swoje imię i nazwisko, rok urodzenia i wzrost, a także termin, który Cię interesuje. To wystarczy do wstępnej rezerwacji, a resztę informacji prześlemy Ci mailem.

W jakim wieku są uczestnicy?

Na to pytanie dokładnie możemy odpowiedzieć pod koniec czasu przyjmowania zgłoszeń. Jednak większość naszych uczestników zawiera się w przedziale wiekowym 12-14 lat.

Jaki jest poziom sportowy?

Nasze treningi skupiamy na umiejętnościach indywidualnych, dlatego zdecydowaną większość ćwiczeń będziesz wykonywać indywidualnie lub w parach. Dzięki temu w treningach mogą brać udział osoby o różnym poziomie sportowym. Jednocześnie dzielimy treningi na grupy pod względem wieku i/lub poziomu sportowego.

Czy będzie Kacpa?

Tak, będzie Kacpa :)

zapisz się

DZIĘKI!

Przyjęliśmy Twoje zgłoszenie!
Wkrótce się do Ciebie odezwiemy
Ups! Coś poszło nie tak